O nás

Nemáte rádi organizované cestování?  Rádi si organizujete čas výhradně podle sebe?
…. pak je tato nabídka přesně pro vás!

Stačí si jen prstem na mapě ukázat co chcete vidět a naplánovat si termín.

Co nabízíme:

  • itinerář cesty na míru – komunikace v českém jazyce, prezentace osobních zážitků při opakovaných návštěvách Srí Lanky, ráda každému pomohu jeho představu sepsat do vhodného plánu
  • kompletní zajištění individuální dovolené na klíč – vše zajišťují na místě tamní  průvodci s platnou licencí, připraví vám kalkulaci ceny (vždy předem), postarají se realizaci připraveného itineráře, zajistí dle požadavku pro vás veškerou přepravu, dopravu, ubytování, jízdenky, vstupenky apod.
  • zajištění dílčích služeb – vaše volba, můžete si řidiče objednat jen na některé ze služeb, které nabízí

Celkový servis doporučuji všem, kdo si chtějí cestování užít přesně podle svých představ a na pohodu. Průvodce / řidič vám poskytne dokonalý servis od vyzvednutí na letišti až do chvíle, kdy se budete loučit. Při vámi naplánovaných výletech oceníte jeho znalost v oblastech, kde byste sami ztráceli čas, a zavede vás do míst, která byste sami jen těžko hledali.

Pod jeho vedením se vám podaří navštívit zajímavá místa často bez turistů, doporučí vám výhodné nákupy a poskytne dokonalý informační i dopravní servis. Přeprava je zajišťována vždy klimatizovanými vozy, po celou dobu přepravy je v ceně Wi-Fi připojení nebo SIM karta a balená pitná voda bez omezení.